KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17184198
nr 1718 4198
John Clayton Adams (1840-1906), landskap Dover, England. Signerad. Olja på duk, 26x35 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 19:18:06
300 kr
350 kr
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)